Dr Schröder

Hepaliver Forte

Hepaliver Forte

To preparat, który pobudza apetyt i silnie stymuluje metabolizm. Jego stosowanie przyczynia się do polepszenia wydajności żywienia i poprawienia parametrów wzrostu stada. W konsekwencji uzyskujemy efekty w postaci zwiększonej wydolności produkcyjnej. Preparat ten jest również niezwykle istotny w przypadku niosek, u których pozwala na wydłużone użytkowanie nieśne.

Wysoka zawartość L-karnityny, betainy i sorbitolu efektywnie wspomaga pracę wątroby i jej regenerację , co jest szczególnie ważne po przebytym leczeniu. Usprawnia także wszystkie zależne od niej procesy.

Dowiedz się jak zamówić


L-karnityna

Jest szczególnie istotna ze względu na pełnienie przez nią funkcji transportowych wobec kwasów tłuszczowych. Rola jej polega na przekazywaniu kwasów tłuszczowych zarówno do (długołańcuchowe), jak i z mitochondriów (średnio i krótkołańcuchowe). Kwasy tłuszczowe w mitochondriach ulegają przemianom, podczas których powstaje niezbędna do funkcjonowania komórek organizmu energia. Sorbitol dzięki właściwościom hiperosmolarnym przyczynia się do zatrzymania wody w organizmie ptaków, co zapobiega odwodnieniom i pozwala zwiększyć masę ubojową ptaków.

Betaina

Jest związkiem, który przyczynia się do zwiększenia przyswajalności składników odżywczych, polepszenia strawności paszy. Uczestniczy ona również w wielu procesach metabolicznych.

Ponadto betaina ma działanie ochronne na wątrobę, poprzez wpływ na przemiany i wspomaganie funkcji metioniny i choliny działających odtruwająco i zapobiegających stłuszczeniom wątroby.Chcesz przyspieszyć powrót do zdrowia swoich ptaków?

HEPALIVER FORTE dzięki odpowiednio dobranym składnikom wspomaga pracę wątroby i przyspiesza jej regenerację po przebytym leczeniu. Podawanie tego preparatu jest również istotne w przypadku ograniczania skutków zatruć i działalności toksyn grzybiczych.

Zależy Ci na wydłużeniu okresu nieśności?

Stosowanie preparatu HEPALIVER FORTE u niosek pozwoli Ci osiągnąć wydłużone użytkowanie nieśne dzięki zawartości składników podnoszących sprawność metaboliczną organizmu ptaków.

Chcesz poprawić parametry produkcyjne?

HEPALIVER FORTE silnie stymuluje organizm ptaków, pobudza apetyt i przyczynia się do wzrostu wydajności żywienia. W konsekwencji jego stosowanie daje nam zyski w formie zwiększenia przyrostów masy ciała i podniesienia wydolności produkcyjnej drobiu.Wskazania

HEPALIVER FORTE podawaj u wszystkich gatunków i grup produkcyjnych drobiu, aby:

  • poprawić przyrosty i wykorzystanie tłuszczów w paszy,
  • skutecznie przedłużyć okres nieśności,
  • wspomóc pracę wątroby i jej regenerację po kuracji antybiotykowej,
  • ograniczyć skutki zatruć toksynami paszowymi i bakteryjnymi (np. Clostridium sp., E Coli).
Dawkowanie

Podawaj w dawce 250-500 ml / 1000 litrów wody przez 3-5 dni.

Skład: Sorbitol, siarczan magnezu / Składniki: Białko surowe 0%, tłuszcz surowy 0%, włókno surowe 0%, popiół surowy 10%, metionina 0%, lizyna 0%, magnez 1%, sód 0%. Ilość dodatków w 1 litrze: Witaminy, prowitaminy oraz substancje chemiczne o podobnym działaniu: : L-karnityna 50 000 mg, Betaina 20 000 mg, Chlorek choliny 100 000 mg, Inozytol 7 000 mg.